KONTROLA DOSTĘPU W STREFIE EX

KONTROLA DOSTĘPU W STREFIE EX

CZYTNIK KART SX EX HID

Czytnik zaprojektowany przez Wath Group Ltd. czytnik kart SXzgodnie z normami ATEX, IECEx i UKCA, został stworzony specjalnie z myślą i przeznaczeniem do pracy w strefach Ex.

Czytnik SX EX HID RP40 jest członkiem unikalnej rodziny produktów SX, która została zaprojektowana z myślą o środowisku niebezpiecznym – EX. Solidnie wykonany i niezawodny czytnik współpracuje zarówno z naszymi
produktami kontroli dostępu, kontrolerami drzwi, jak i z systemami KD innych firm, stanowiąc wysoce efektywne rozwiązanie strefach zagrożonych wybuchem.
Funkcje:

Czytnik kart zbliżeniowych HID multiCLASS 13,56MHz/125kHz umieszczono w wytrzymałej obudowie o wzmocnieniu ‘mb’ i hermetyzacji ‘eb’, wykonanej z obrabianej maszynowo stali nierdzewnej. Urządzenie posiada wkomponowane w obudowę okno kontrolne z hartowanego szkła. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom czytnik może być stosowany w strefach zagrożonych wybuchem 1, 2, 21 i 22.

Moduł czytnika odczytuje pasywne znaczniki transponderowe kart, które można zaprogramować w celu ograniczenia dostępu. Dzięki widocznej przez okno kontrolne konfigurowalnej diodzie LED, w łatwy sposób można odczytać rezultat weryfikacji dostępu. Urządzenie jest dostarczane bez kabla oraz dławika kablowego Ex. Użytkownik jest odpowiedzialny za zamontowanie odpowiednich dławików i kabli odpowiednich do miejsca instalacji.

CZYTNIK KART SX EX HID RP40 – DOKUMENTACJA PDF

CZYTNIK KART SIGNO SX EX HID – DOKUMENTACJA PDF

CZYTNIK KART SX EX P-300H – DOKUMENTACJA PDF

English